Przed nami trzeci dzień festiwalu - co dalej?


Za nami dwa dni festiwalu. W środę odbyło się spotkanie i dyskusja na temat wspólnot religijnych z Robertem Rientem i Piotram Ibrahimem Kalwasem (jak było możecie sprawdzić tu). Dzień później udzielił nam się zdrowy syndrom rywalizacji podczas slamu poetyckiego

Co dalej?

Dziś już piątek! Przed nami spotkanie z Mikołajem Grynbergiem i Krystyną Naszkowską. W  rocznicę marca 1968 roku podyskutujemy o wspólnocie żydowskiej, która zmuszona została zniknąć z polskiej rzeczywistości piędziesiąt lat temu. Spotkanie odbędzie się w Galerii Miejskiej Arsenał o godzinie 18.00. Zaraz po spotkaniu zapraszamy do House Szkolna, gdzie o 19.30 odbędzie się wernisaż wystawy "Skok wzwyż" autrostwa Zoltána Lesiego i Ricardo Portilho wraz z performancem „Skok i homar”. 

W sobotę zapraszamy na godzine 17.00 do Klubu Dragon na spotkanie autorskie z białoruskim pisarzem  Alhierdem Bachareviciem, a zaraz po nim na Czytanie w ciemnościach (House Szkolna, godzina 20.00).

Niedziela to spotkanie z Katarzyną Tubylewicz o 17.30 w Atelier Stowarzyszenie Łazęga Poznańska i zakończenie festiwalu dyskusją o siostrzeństwie w świadku literackim, naturalnie w kobiecym gronie: Julii Cimafiejewy, Martyny Bundy i Mai Staśko (godzina 20.00, Fundacja Malta).

W międzyczasie konkursy książkowe na naszym fb, bądźcie czujni! W pakiet festiwalowicza możecie  zaopatrzyć się na https://artrage.pl/bookrage

Zapraszamy serdecznie!